Načítavam…

Tajna – Cuvée du Terroir Brut Nature

Výrobca:

​Ročník: 2018

Šumivé víno Alkohol 13.0% Slovensko
Brut Nature 0.75 l Tajná

 

Elegantné, plné a súčasne šťavnaté cuvée s bohatým perlením osloví výraznou chuťou jabĺk, mladých hrušiek a egrešov. Dlhá osviežujúca dochuť zanecháva na jazyku stopy limetiek, podfarbené kúskami lieskových orechov s kandizovanými broskyňami.

 

20.00 

Hrozno všetkých troch odrôd bolo šetrne pozbierané a ešte šetrnejšie lisované bez mletia. Takto získaný mušt kvasil každý osobitne pri teplote 18°C a následné po vykvasení bol starostlivo skombinovaný do podoby, aby vyhovoval požiadavkám konzumenta. Po získaní kvalitnej kombinácie vína bolo víno uzavreté a oddychovalo 14 mesiacov vo fľaši. Tu získalo jemné perlenie, ktoré mu dáva eleganciu a noblesu ukrytú vo fľaši.

Odporúčame: ako aperitív; cestoviny s čerstvými srdcovkami alebo slávkami ; delikátne úpravy morských rýb s pečenými zemiakmi a zeleninou; hustý kačací vývar s domácimi pečeňovými haluškami; zrelé kravské syry s bielou plesňou na povrchu.

 

 

Cukornatosť

Druh vína

Krajina

Oblasť

Odroda

, ,

Producent

Nie sú tu zatiaľ žiadne hodnotenia.

Iba prihlásení zákazníci, ktorí si zakúpili tento výrobok, môžu zanechať komentár.

Cookies používame na zlepšenie vašich skúseností na našich webových stránkach. Prehliadaním tejto webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookies.